TAEKWONDIX, Wrocław 53-325, ul. Hallera 81
071 361 87 35 / 601 05 88 07
taekwondix.office@gmail.com
|

TAEKWONDIX NA FESTIWALU WGF 2016

DSC07238

TAEKWONDIX NA VI Międzynarodowym Festiwalu Gier Planszowych WROCŁAW GAMES FEST 2016 19-20.11.2016 Hala Sportowa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
VI Międzynarodowy Festiwal Gier Planszowych – WROCŁAW GAMES FEST 2016 to wydarzenie skierowane absolutnie do każdego, kto interesuje się przygodą związana z grami planszowymi .
Jest to największe wydarzenie związane z grami planszowymi na Dolnym Śląsku ! Blisko 1 000 różnych gier planszowych polskich i zagranicznych do wypożyczenia całkowicie za darmo ! Po raz pierwszy na takiej imprezie zaprezentowano gry logiczne TAEKWONDIX.
TAEKWONDIX to system gier planszowych, karcianych, kostkowych oraz logicznych stworzony przez trenera Sportowego Klubu Wrocławska Akademia Taekwon-do – mgr Andrzeja Undro IV DAN dla trenujących dzieci , młodzieży i dorosłych. Idea skonstruowania i zaprojektowania takich gier pojawiła się w 1996 roku. Przez wiele lat prób, testów, rozgrywek i zawodów powstało bardzo wiele gier wykorzystywanych podczas i po treningach Taekwon-do na obozach i zgrupowaniach .
Gry Taekwondix zwiększają : skupienie, koncentracje , myślenie przyczynowo skutkowe, praksję, koordynacje wzrokowo-ruchową , opanowanie, opanowanie pamięć i spostrzegawczość .
Z wielkim powodzeniem gry TAEKWONDIX mogą być wykorzystywane również przez osoby młodsze, starsze nie trenujące Taekwon-do , jako alternatywę spędzenia wolnego czasu, jako element interesującej rozrywki, jako element ćwiczenia umysłu i wspaniałej rodzinnej zabawy . Od 2014 roku zestaw gier logicznych TAEKWONDIX posiada międzynarodowy zastrzeżony znak towarowy i może być oznaczany literka R .
W pierwszym dniu targów , imprezę odwiedziło blisko 800 osób , próbując swoich sił grając w różne gry ( do wyboru było ponad 1000 gier ) Na stanowisku gier logicznych Taekwondix rozegrano ponad 200 pojedynków. Uczestnicy reprezentowali różne kategorie wiekowe . Najmłodszy miał 4 lata , najstarszy 56 lat. Wszyscy zmagali się ze swoim umysłem i przeciwnikiem podobnie jak robią to zawodnicy Taekwon-do na prawdziwych zawodach na macie , wykorzystując nie tylko technikę i motorykę ale także swój umysł !
Wszyscy, którzy zagrali bardzo pochlebnie wypowiadali się o różnych grach TAEKWONDIX, podkreślając ich oryginalność, nowatorstwo, proste , zrozumiałe zasady , profesjonalne wykonanie , specyficzny klimat. Od nowego roku 2017 gry TAEKWONDIX będą do nabycia w sprzedaży .

dsc07229
dsc07210
dsc07225